Hotel Narcis

Popis

Poloha

v zálive MASLINICA asi 500 m od centra letoviska Rabac a 5 km od starobylého mestečka Labin. Spojenie s centrom a ďalšími hotelovými komplexmi v Rabaci je možné turistickým vláčikom.

Popis

obľúbený hotelový „komplex kvetov„ tvoria tri hotely – pôvodný hotel HEDERA (3*) vzdialený cca 100 m od pláže, moderný, zrenovovaný hotel NARCIS (4*) vzdialený cca 200 m od pláže a hotel MIMOSA (4*) kompletne zrekonštruovaný v zime 2013/2014, vzdialený cca 50 m od pláže. Pláž je štrkovo-kamenistá, mierne sa zvažujúca do mora a vhodná aj pre malé deti. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Vybavenie

každý z hotelov má klimatizované spoločenské priestory, recepciu, reštauráciu, aperitív bar. HEDERA - internetový kútik (za poplatok), NARCIS a MIMOSA – WiFi pripojenie v spoločných priestoroch a na izbách (za poplatok), v komplexe dva kryté bazény s morskou vodou (funkčné iba v mimosezóne), fitness (zdarma), WELLNESS centrum v htl. MIMOSA, tri otvorené bazénové komplexy so sladkou vodou pre dospelých aj pre deti, slnečná terasa s grill barom, ležadlá pri bazéne zdarma (v obm. počte), slnečníky za poplatok, reštaurácie a´la carte, bary, bezplatné parkovanie.

Ubytovanie

MIMOSA a NARCIS – klimatizované, moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek pre deti (rozť. gauč), kúpeľňa s WC a fénom, trezor, telefón, malú chladničku, SAT TV a balkón orientovaný na morskú stranu.

Strava

ALL INCLUSIVE.

Sport

tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, bocce, ihriská na basketbal, volejbal a hádzanú, požičovňa motocyklov a bicyklov, vodné športy – na pláži tobogan pre deti, požičiavanie člnov, kanoe i surfov, škola potápania. V blízkosti je gril, reštaurácia, supermarket, diskotéka, v období 01.06.–15.09. detské animačné programy v mini klube pre deti 6-12r. s malým občerstvením, zábavné večerné programy pre deti aj dospelých.

Allinclusive

- raňajky, obed a večera – formou bufetu, počas obeda a večere čapované nápoje (voda, víno, pivo, nealko) - 11:00–22:00 otvorený bar s nápojmi (nealkoholické nápoje, domáce víno a tradičné domáce likéry) - 16:00-17:00 popoludňajší snack (káva, čaj, koláč) - športové aktivity - tenis, minigolf, fitness a sauna - animačné programy