Hotel Ali Bey Resort

Popis

Popis hotela

V hoteli s nadštandardne kvalitnými službami sa nachádza hala s recepciou a bezplatným Wi-Fi pripojením, 2 reštaurácie, 2 á la carte reštaurácie, 5 barov, diskotéka, obchodné centrum, konferenčné priestory a tenisová škola. V areáli hotela sú k dispozícii vonkajšie bazény, solárium, aquapark so šmýkačkami a toboganmi, detský bazén s atrakciami, detské ihrisko, miniklub. Na športové vyžitie slúži stolný tenis, vodné pólo, lukostreľba, šípky, minigolf, plážový volejbal, joga; za poplatok profesionálne fitnescentrum a vodné športy na pláži. Hostia môžu za poplatok využívať služby SPA centra. Plážový servis je pri bazéne a na pláži poskytovaný zdarma. O bohatý celodenný program pre deti i dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Stredisko

Exkluzívny obľúbený hotelový komplex je postavený v štýlovej tureckej architektúre v prostredí plnom subtropickej zelene priamo pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel sa nachádza len 1 km od Side a 2 km od Manavgatu. Od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 70 km.

Ubytovanie

Luxusne zariadené 2-lôžkové deluxe izby s mramorovými podlahami a možnosťou 1 - 2 prísteliek, s klimatizáciou, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, LCD SAT TV, telefónom, setom na prípravu kávy a čaju, trezorom, minibarom a balkónom. Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v rodinných suitách.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

*****

Stravovanie

All inclusive extra - kvalitná strava sa servíruje formou nadštandardných bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, snacky, večera, neskorá večera, nealkoholické, kvalitné miestne a importované alkoholické nápoje sú podávané počas celého dňa.