Barceló Bávaro Palace Deluxe

Popis

Popis

Hotel je súčasťou komplexu 3 hotelov ležiacich v rozsiahlej záhrade s palmovým hájom. Je vzdialený asi 15 minút od medzinárodného letiska Punta Cana, 90 minút od letiska La Romana a 3,5 hodiny od medzinárodného letiska v Santo Domingu. Časť Bavaro Beach je len pre dospelých. Časť Barceló Bavaro Palace Deluxe je vhodná pre rodiny s deťmi.

Vybavenie

Niekoľko reštaurácií a barov, diskotéka, 5 bazénov, detský bazén, kasíno, obchody so suvenírmi, požičovňa automobilov.

Pláž

Dlhá piesočná pláž s jemným pieskom, priamo pri hoteli.

Zábava a šport

7 tenisových kurtov, 4 kurty na hádzanú, basketbal, volejbal popr. badminton, posilňovňa, futbalové ihrisko, baseballové ihrisko, nemotorizované vodné športy, beach volejbal, stolný tenis, minigolf, biliard. za poplatok masáže, motorizované vodné športy, 18 jamkové golfové ihrisko, práčovne, lekárske centrum 24 hod., business centier, internet, jazda na koni.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu. 11 reštaurácií (2 bufetové reštaurácie, 2 seafood reštaurácie, steak house bufet, 1 gril, 1 snack - 24 hodín otvorené a 5 a la carte reštaurácií. 8 barov vrátane šport baru otvoreného non-stop. Neobmedzená konzumácia národných a niektorých medzinárodných nápojov.

Vybavenie izieb

388 izieb s výhľadom na oceán, bazén alebo záhradu. Izby Deluxe (štandardná) sa nachádza v štyroch trojposchodových budovách s výťahom. Izby disponujú balkónom alebo terasou, klimatizáciou, TV, žehliacou doskou, žehličkou, kávovarom, trezorom, minibarom. Kúpeľňa ponúka fén, kozmetické zrkadlo.