Grand Plaza Hotel

Popis

Popis

Pekný komplex v príjemnom prostredí, nachádzajúci sa priamo pri piesočnatej pláži v krásnej zátoke s pozvoľným vstupom do mora. U klientov je obľúbenýnajmäpre svoje bohaté animačné programy, dobré služby a pekné kúpanie. Klienti môžuvyužívať malý aquapark v sesterskomhoteli Grand Plaza Resort, ktorý je od hotela oddelený len miestnou komunikáciou. Od centra Hurghady je vzdialený 8 km. Hotel odporúčame najmä párom, milovníkom vodných radovánok a rodinám s deťmi.

Vzdialenosť

- pláže 0 m - letiska 5 km - centra 8 km - nákupných možností 3 km

Ubytovanie

- dvojlôžková izba, možnosť 1 prístelky, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (1x fľaša vody/denne/zadarmo), set na prípravu čaju a kávy, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, WC), trezor (zadarmo), balkón alebo terasa (väčšina izieb)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, a la cartereštaurácia (talianska), niekoľko barov, obchodná arkáda, kaderníctvo, bankomat, pripojenie na internet (za poplatok), miniklub, 2 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo;1 v zime vyhrievaný), mini aquapark zadarmo (v hoteli Grand Plaza Resort)

Pláž

- piesočnatá, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, kanoe a vodný bicykel (1/2hod. zadarmo)

Šport a zábava zadarmo

- animačnéa nepravidelné večerné programy, volejbal, maxišachy, fitness, stolný tenis

Šport a zábava za príplatok

- biliard, potápačské centrum, vodné športy na pláži, sauna, vírivka, masáže, tenisový kurt (antukový povrch)

Stravovanie v cene

ALL INCLUSIVE: 11:00 - 24:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlinu pre deti, neobmedzenú konzumáciu rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.