Side La Grande Resort

Popis

Poloha a popis

Krásny 5 * hotel Side La Grande Resort je situovaný v oblasti Kumköy v Side, nachádza sa len 300 m od súkromnej piesočnatej pláže a je vzdialený približne 65 km od letiska v Antalyi. Hotel je postavený na ploche 14 000 m2, skladá sa z 1 hlavnej budovy, ktorá má celkom 9 poschodí a 382 izieb. Resort ponúka hneď niekoľko bazénov, z toho 4 vonkajšie bazény s tobogánmi, kde je 1 detský bazén a 2 vnútorné, z čoho je jeden pre deti. Môžete tu tiež využiť konferenčné halu a zájsť si na príjemnú masáž a relax do Spa a Wellness centra.

Vybavenie hotela

Recepcia, Lobby bar, Konferenčná miestnosť, Spa a Wellness centrum, 3 A la carte reštauráciami, Hlavná reštaurácia s 550 vnútornými a 250 vonkajšími miestami na sedenie, 6 bazénov, z toho 2 detské, súkromná piesočná pláž, Kids Club, Výťah, Pasáž s obchody.

Vybavenie izby

K dipozícii máme celkom 2 typy izieb. Štandardná izba a rodinná izba. Oba typy izieb ponúka výhľad na more, alebo do záhrady a sú vybavené: klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, bezpečnostnou schránkou, mini barom, rýchlovarnou kanvicou, fénom, županom, sprchou, WC a balkónom.

Stravovanie

Stravovanie je formou Ultra Allinclusive v hlavnej reštaurácii. Navštíviť môžete tiež 3 A la carte reštaurácie z ktorých prvá ponúka plody mora, v druhej si môžete pochutnať na typických jedlách ďalekého východu a v tretej si môžete dať Talianskou kuchyni.

Pláž a plážový servis

Krásna, súkromná, piesočnatá pláž sa nachádza len 300 m od hotela kde sú lehátka a slnečníky zadarmo. Môžete si tiež užiť množstvo vodných športov (za poplatok).

Pre deti

Pre deti sú tu 2 bazén, 1 vonkajšie a 1 vnútorné. Ďalej je tu Kids Club, ktorý je rozdelený do 3 vekových kategórií, kde si deti užijú veľa zábavy.

Šport a zábava

Na pláži si môžete užiť množstvo vodných športov (za poplatok). V hoteli nájdete hneď niekoľko bazénov, ako vnútorných aj vonkajších, kde sú ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Ak navštívite Spa a Wellness centrum, môžete sa tešiť na starostlivosť profesionálny terapeutov, masáže a salón krásy, saunu a paru, turecké kúpele, jacuzzi, fitness a snow room.

Služby za poplatok

Zoznam služieb, ktoré sú za poplatok sa dozviete po príchode na hotel.

Storno podmienky

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnosť batožiny

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté v programe all inclusive či v cene zájazdu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.