Hotel El Mouradi Cap Mahdia

Popis

Lokalizácia

letisko Monastircca 50 km;centrum Mahdiacca 5 km

Využitie

6 tenisových kurtov ;plážový volejbal, vodná gymnastika ;stolný tenis, basketbal;wellness, masáže, fitness;potápačské centrum;jazdecká škola

Ubytovanie

max. obsadenosť: 2-lôžková izba + 2 prístelky ;klimatizácia ;kúpeľňa, WC, sušič na vlasy;TV/SAT, izbový telefón ;mini bar (za poplatok);trezor (za poplatok)

Stravovanie

all inclusive

Popis

Tento nádherný hotel s maurskou architektúrou, je jedným z najlepších miest v regióne pre dovolenku a relaxáciu. Nachádza sa priamo pri mori, na krásnej pláži. Tiež sa môže pochváliť svojou polohou v blízkosti centra mesta Mahdia. Hotel vo svojich priestoroch ponúka ubytovanie v štandardných 2–lôžkových izbách s max. 2 prístelkami, ktoré sú vybavené balkónom, terasou alebo francúzskym oknom. Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, 2 tématickými reštauráciami, snak barom – pizzeriou, lobby barom, barom pri bazéne, maurskou kaviarňou, wifi na recepcii zadarmo, internetovým pripojením za poplatok, bazénom (ležadlá a slnečníka zadarmo), detským bazénom, krytým bazénom, Thallaso centrom a mini klubom. Hotel ponúka svojim klientom využiť bez poplatku: animačné programy, večerné programy, plážový volejbal, vodnú gymnastiku, 6 tenisových kurtov, multifunkčné ihrisko, basketbalové ihrisko, minigolf. Služby za poplatok: wellness, masáže, fitness, potápačské centrum, jazdeckú školu, vodné športy na pláži.