Jacaranda Beach Resort

Popis

Popis

Keňa / Kilifi / Watamu. Očarujúci rezort; ktorý nedávno prešiel menšou rekonštrukciou; sa skladá z jedno a dvojposchodových budov umiestnených v kvetinovej záhrade; ktorá vás prekvapí vyrezávanými sochami afrických zvierat. Rezort sa rozprestiera priamo pri 1 km dlhej pláži. 150 m dlhý úsek je vyhradený hotelovým hosťom a je vybavený ležadlami; nad ktorými sa týčia palmy poskytujúce tieň. V rezorte panuje veľmi uvoľnená a neformálna atmosféra. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií.

Vzdialenosť

pláže: pri pláži letisko: 125 kmcentra: Watamu 7 km / Malindi 17 km /nákupných možností: v hoteli

Ubytovanie

Izba Classic garden klimatizácia, stropný ventilátormoskytiératelefónminibar (na vyžiadanie za poplatok)vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňasušič vlasovWC)trezor (zadarmo)balkón alebo terasa

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciouhlavná reštauráciareštaurácia na pláži (plody moraza poplatok) bar, pizzeria (za poplatok) Wi-Fi na recepcii (zadarmo)diskotékaobchodná arkádaTV miestnosťkonferenčná miestnosťzmenáreňmalá knižnica3 bazény s jacuzzi (ležadlá zadarmouteráky za zálohu)

Pláž

piesočnatáležadlá zadarmouteráky za zálohutieň poskytujú palmyplážový bar

Šport a zábava zadarmo

animačné programy3 krát do týždňa večerné programytenisový kurtstolný tenisbiliardplážový volejbalminifutbaltelocvičňašípky

Šport a zábava za príplatok

SPA a wellness centrumv Malindi: potápaniešnorchlovanievo Watamu: golfjazda na konikitesrufing

Stravovanie za príplatok

All inclusive: 10:00-22:00zahŕňa raňajkyneskoré raňajkyobedy a večere formou bufetupočas dňa káva a čajsezónne ovocieneobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických (filtrovaná kávadžúsy - nie z čerstvého ovocia) a alkoholických nápojov (pivovíno) miestnej výroby. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.