Three Corners Fayrouz Plaza

Popis

Popis

Hotelový komplex leží 2 km južne od centra Port Ghalib. 600 m dlhá piesočnatá pláž s koralmi (vstup cez mólo) sa nachádza priamo pri hoteli. Časť pláže tvoria malé lagúny s koralovým podložím, nachádza sa tu i piesočnatý vstup do mora. Oblasť je vhodná pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Všetkým hosťom je k dispozícii hotelový animačný personál. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Do Port Ghalib premáva pravidelne hotelový shuttlebus za poplatok.

Vzdialenosť

- pláže 0 m - letiska 5 km - centra 2 km (Port Ghalib)

Ubytovanie

- dvojlôžková izba, možnosť 1 prístelky, individuálnenastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), trezor (zadarmo), balkón alebo terasa Za príplatok rodinná izba (veľká izba rozdelená priečkou, možnosť 1 prístelky, možnosť 2 prísteliek pre deti)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 tematické reštaurácie (1 x týždeň/zadarmo), niekoľko barov, diskotéka, konferenčná miestnosť, Wi-Fi na recepcii (za poplatok), bazén (vyhrievaný v zimnom období, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), detský bazén, miniklub, detské ihrisko

Pláž

- piesočnatá (vstup do moracezmólo), ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné programy, stolný tenis, plážový volejbal, fitness, šípky

Šport a zábava za príplatok

- potápanie, biliard, sauna, vírivka, masáže

Stravovanie v cene

ALL INCLUSIVE: 10:00 - 24:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov (filtrovaná káva a postmixové nápoje) a miestnych alkoholických nápojov. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.