Hotel Adalya Ocean deluxe

Popis

Stredisko

Nový luxusný hotelový komplex po prvý raz privíta svojich hostí v máji 2013. Nachádza sa priamo pri fantastickej pieskovej pláži, v blízkosti hotela Evren Beach a v susedstve hotela Commodore, 10 km od obľúbeného turistického strediska Side, 12 km od centra Manavgatu a 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Popis hotela

Hotel tvoria 2 prepojené budovy postavené v subtropickej záhrade, vnútorná a vonkajšia reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, bistro bar (24 hodín), cukráreň, vonkajší a detský bazén, bazén so šmýkačkami a vnútorný vyhrievaný bazén. Plážový servis – uteráky, slnečníky a ležadlá sú poskytované pri bazéne i na pláži zdarma. V rámci športového a relaxačného vyžitia sú pre hostí k dispozícii turecké kúpele, sauna, posilňovňa, stolný tenis, vodný aerobik a biliard, masáže, nákupná galéria, práčovňa, kaderníctvo, internetová kaviareň, tenis, šach, vodné športy a herňa (za poplatok). O zábavu a program pre deti aj pre ospelých sa stará medzinárodný animačný tím v spolupráci s animátormi Klubu Markíza.

Ubytovanie

V moderne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou 1-2 prísteliek a v rodinných izbách. Izby majú vlastnú klimatizáciu, sociálne zariadenie, balkón, telefón, SAT TV, minibar, trezor ( za poplatok), rýchlovarnú kanvicu.

Stravovanie

All inclusive ultra – raňajky, neskoré raňajky, obed, káva s koláčikmi, turecké špeciality a občerstvenie pri bazéne počas celého dňa, večera, nočný bufet. Minibar na izbách je denne dopĺňaný vodou, sódou, pivom a nealkoholickými nápojmi. All inclusive ultra zahŕňa miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, zmrzlinu.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.adalyaocean.com