Hotel Incekum Beach

Popis

:
Kvalitný hotelový komplex, pozostávajúci z niekoľkých hotelových budov, je situovaný na členitom polostrove v rozsiahlom areáli priamo na pláži a vďaka svojim kvalitným službám je vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.

Poloha:
priamo na pláži v stredisku Incekum, cca 5 km od Avsallaru a cca 28 km od mesta Alanya. 

Hotel:
pozostáva z 12 hotelových blokov situovaných v rozľahlej záhrade, hlavnej budovy so vstupnou halou, ďalej sa v areáli nachádza reštaurácia aj s vonkajšou terasou, a´la carte reštaurácia, lobby bar, snack bar, vitamin bar a bar pri bazéne. Zdarma sú k dispozícii bazény – vonkajší bazén s tromi šmykľavkami, vnútorný bazén a detský bazén, turecké kúpele, sauny a fitnescentrum, za poplatok sú masáže, peelingy, relaxačné centrum a salón krásy. Hotel organizuje aj medzinárodné animačné programy a detský miniklub, diskotéku (nápoje sú za poplatok), zdarma sú šípky, tenis a basketbal (je potrebná rezervácia, večerné osvetlenie je za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis. Za extra poplatok sú k dispozícii služby ako lekár, obchodíky, fotoshop, biliard, hracie automaty, potápačské kurzy, požičovňa áut, čistiareň, kaderníctvo, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, internetový kútik. V priestoroch lobby a snack baru je zdarma k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa), alebo na vyžiadanie rodinné izby pozostávajúce z dvoch miestností pre max. 4 dospelé osoby. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC, sušič na vlasy), individuálnu klimatizáciu, SAT TV, minibar (denne 1 liter vody zdarma), telefón, trezor (zdarma), balkón.

Stravovanie:
formou all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nočný snack. Popoludní ľahké občerstvenie – snacky, káva, čaj, koláčik a 6 dní v týždni turecké placky. Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje počas celého dňa v cene.

Pláž:
na členitom pobreží malého polostrova sa nachádza viacero druhov pláží - od piesočnatých cez pieskovo-kamienkové s pozvoľným vstupom do mora až po skalnaté pláže a mólo. Vo vode sa môžu vyskytnúť kamene. Slnečníky, ležadlá a matrace na pláži sú zdarma, možnosť zapožičania hotelových osušiek (výmena raz denne zdarma). Na pláži sú k dispozícii vodné športy (za poplatok).

Doprava:
letecky