Alexander Hotel

Popis

Hotel sa nachádza v letovisku Giardini Naxos v časti zvanej Recanadi. Má výbornú polohu, pretože od  piesočnatej pláže, ležiacej v krásnej pokojnej zátoke Particchio, je vzdialený 150m. Hotel leží taktiež v pešej dostupnosti centra mesta, či autobusovej zastávky, odkiaľ môžete podniknúť viacero zaujímavých výletov do okolia ako do mesta Taormína, na sopku Etna alebo do mesta Syrakuzy.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar, terasa v záhrade, úschovňa batožiny, výťah, súkromné parkovisko, požičovňa áut, Wifi v areáli hotela zdarma. Za poplatok: trezor, slnečníky a ležadlá na pláži.

Ubytovanie:
príjemne zariadené, klimatizované 2-lôžkové izby s možnostou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/ WC), SAT-TV, minichladnička, telefón, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami alebo s polpenziou.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:

***: rodinná atmosféra hotela určite príjemne prekvapí každého návštevníka. Veľmi pekná, udržiavaná záhrada hotela ponúka príjemné posedenie na terase. Na svoje si prídu aj nadšenci histórie, keďže hotel leží len 200m od archeologického náleziska pozostatkov starého Nixosu – prvej gréckej kolónie na ostrove. Určite nezabudnite na návštevu sopky Etny, či starobylých Syrakuz a tiež krásnej Taormíny. Klientov hotela tiež zaujme pekná pláž ležiaca v pokojnej zátoke.