Hotel Playa Capricho

Popis

STREDISKO:

Komfortný hotelový komplex postavený priamo pri pláži, sa nachádza v obľúbenom letovisku Roquetas de Mar s množ stvom obchodíkov a reštaurácií a 27 km od medzinárodného letiska v Almérii

POPIS:

Hostia majú k dispozícii recepciu, hlavnú reštauráciu , salon bar, beach bar , vonkajší bazén so šmýkľavkou a jacuzzi , detské ihrisko , miniklub, stolný tenis, petanque, mini golf , solárium, ďalej služby zmenárne, požičovňu bicyklov, požičovňu áut, leká r s ke služby (na zavolanie), TV miestnosť , WiFi v lobby zdarma , počítačová miestnosť s internetom. Lehátka a slnečníky sú poskytované pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok . O celodenný program detí aj dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

UBYTOVANIE:

V komfortne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek , vybavených individuálne ovládateľnou klimatizáciou , vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy , satelitnou TV, telefónom, minichladničkou, trezorom (za poplatok), terasou .

STRAVOVANIE:

All inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov , miestne nealkohol i c ké a alkoholické nápoje, pivo, víno, mojito a piňa colada, tapas , s nacky , káva, čaj.