Hotel Virginia

Popis

Hotel Virginia má rozsiahly areál situovaný v kľudnom prostredí hotelových záhrad. Rozprestiera sa v kľudnej oblasti Reni-Koskinou v stredisku Kallithea iba 150 m od prekrásnej pláže . Vzdialený je len cca 550 m od centra letoviska Kalithea a 5 km od hlavného mesta Rhodos.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, lobby bar, taverna, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, TV kútik, internetová miestnosť, kaviareň aj s vonkajším posedením, mini market, divadlo v záhrade, stolný tenis, detské ihrisko, detský klub, biliard. Za poplatok: WiFi, ležadlá a slnečníky na pláži.

Ubytovanie:
2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky, štúdiá s možnosťou 2 prísteliek, balkón alebo terasa, telefón, SAT-TV, chladnička, telefón, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy, večere formou bufetu, počas celého dňa sú k dispozícii alkoholické aj nealkoholické nápoje domácej výroby.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***+:
Virginia hotel ponúka svojim klientom úžasný areál plný športových aktivít, zábavy ale rovnako aj oddychu. Relax pri bazéne a výhľad na úžasné pláže prospeje určite každému z návštevníkov. www.virginiahotel.gr