Kilikya Palace

Popis

Popis

Hotel na vysokej úrovni sa nachádza medzi horami a morom a svojim hosťom ponúka širokú škálu aktivít aj relax na vlastnej pláži pri priezračnom mori. Letovisko Göynük je pokojným, rýchlo sa rozvíjajúcim strediskom, väčší Kemer, vzdialený len 9 km, ponúka množstvo nákupných príležitostí. Do centra Kemeru sa jednoducho dostanete miestnou dopravou alebo taxíkmi.

Vzdialenosť

- pláže pri pláži - letiska 45 km - centra 1 km - nákupných možností 100 m

Ubytovanie

Štandardná izba - dvojlôžková izba, možnosť 2 prísteliek (max. obsadenosť 3 dosp. os. a 1 dieťa), centrálne riadená klimatizácia s individuálnym ovládaním, telefón, TV so sat. príjmom, minibar, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, trezor na izbe (zadarmo), balkón Ubytovanie za príplatok Superior izba - v novom bloku, modernejšia, možnosť 2 prísteliek (max. obsadenosť 3 dosp. osoby a 1 dieťa)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s terasou, 3 á la carte reštaurácie (nutná rezervácia, 1x za pobyt zadarmo), bar/snack bar, lobby bar, diskotéka, obchodná arkáda, konferenčná miestnosť, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie v lobby bare, bazén (slnečníky, ležadlá a plážové osušky zadarmo), detský bazén, krytý bazén, šmykľavky, tobogan, miniklub, detské ihrisko

Pláž

- piesočnatá s okruhliakmi (ocenená modrou vlajkou EÚ za čistotu), slnečníky, ležadlá a plážové osušky zadarmo

Šport a zábava zadarmo

- animačné programy, večerné programy, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok), biliard, stolný tenis, šípky, fitnes, sauna, vírivka, turecké kúpele (procedúry za poplatok)

Šport a zábava za príplatok

- potápanie, vodné športy na pláži, masáže, salón krásy

Stravovanie v cene

Ultra All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj so zákuskami, polnočné občerstvenie, izbová služba v čase od 24:00 do 07:00 hod., neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných importovaných nápojov počas 24 hodín (v noci je k dispozícii lobby bar) na miestach určených hotelom.