Hotel Alkyon

Popis

Poloha

30 m od pláže v centre letoviska Agios Georgios, od piesočnatej pláže ho oddeľuje len prístupová komunikácia.

Vybavanie

vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie na internet na recepcii zdarma, zmenáreň, priestranná klimatizovaná reštaurácia s barom, bazén so sladkou vodou s malebným výhľadom na záliv a more (ležadlá a slnečníky zdarma), bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko. Každý piatok sa v hoteli pravidelne organizuje grécky večer so živou hudbou. Izby: priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ) sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), balkónom alebo terasou.

Stravovanie

all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa bude v pool bare podávané ľahké občerstvenie (pizza, sendviče, koláčiky) v čase medzi 10:00-19:00 hod., neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov a lokálnych alkoholických nápojov (káva, čaj, pivo, lokálne víno, gin, brandy, vodka...)v čase od 10:00 do 21:00 hod. Zmrzlina sa bude podávať v čase od 10:00 do18:00 hod.

Šport a zábava

Pláž: široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora a nádhernou polohou v zálive, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy, niekoľko obchodíkov, reštaurácie s miestnymi špecialitami a bary, kde si môžete posedieť pri hudbe.

Naše hodnotenie

Príjemný hotel v tichšom stredisku s príjemnou rodinnou atmosférou a výbornou polohou odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajú pokojnejšiu dovolenku.

Doprava

letecká doprava