Sandos Playacar Beach & Spa

Popis

Poloha

Hotelový komplex s impozantnou infraštruktúrou a službami all inclusive sa nachádza na malebnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, blízko letoviska Play del Carmen, v rezidenčnej štvrti Playacar. Malé nákupné centrum asi 5 min. chôdze od hotela, do centra Playa del Carmen, ktoré je vzdialené 3 km sa dostanete taxíkom. V centre strediska nájdete bohaté možnosti nákupov a zábavy. Medzinárodné letisko v Cancúne.

Vybavanie

Hotelový rezort obklopený bujnou vegetáciou s atmosférou mexického mestečka má vstupnú halu s recpciou (internet a Wi-Fi za poplatok), lobby bar, hlavnú reštauráciu a 3 á la carte reštaurácie,reštauráciu Le Gourmet, El Gaucho, Festival Grand Buffet, diskotéku Royal Club a divadelný bar. V komplexe nájdete 7 bazénov vrátane detských, slnečníky, ležadlá a osušky pri bazénoch sú zdarma, bar pri bazéne. Hotel má cyklistický areál, foto shop, požičovňa áut,obchody, lekársku službu. Pre deti: bazény, ihrisko, mini klub, baby klub a Junior klub s bohatou ponukou animačných programov.

Ubytovanie

Klimatizované izby sú zariadené v tropických farbách majú balkón s výhľadom do okolitej prírody, stropný ventilátor, kúpeľňu so sprchovacím kútom s mramorovou lavicou, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor, denne dopĺňaný minibar. Izby za doplatok - Junior Suity -ubytovanie v nízkych vilách v oddelenej časti s privátnymi bazénmi. Izby Select Club Ocean Front majú luxusnú kúpeľňu,stropný ventilátor, telefón, kávovar, žehličku so žehliacou doskou, balkón s výhľadom na oceán a oddelenú časť na pláži.

Stravovanie

Ultra all inclusive: raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov, miestne a medzinárodné alkoholické aj nealkoholické nápoje v čase 11:00-02:00 hod.Voda, pivo a nealkoholické nápoje v minibare na izbe. Možnosť večere v reštaurácii á la carte(nutná rezervácia vopred).