Waridi Beach Resort & SPA

Popis

Popis

Nedávno postavený rezort s priateľskou atmosférou sa nachádza pri peknej a širokej piesočnatej pláže v letovisku Pwani Mchangani. Skladá sa z dvojposchodových, bielych budov obklopených zeleňou. Disponuje celkovo 62 útulnými izbami vybavenými s dôrazom na pohodlie klientov. Potešiť Vás môžu aj špeciality domácej a talianskej kuchyne. Rezort je totiž spravuje taliansky management.

Vzdialenosť

- vzdialenosť od pláže pri pláži - vzdialenosť od letiska 40 km - vzdialenosť od centra Stone Town 40 km - nákupné možnosti 40 km

Ubytovanie

- štandardná izba, možnosť 1 prístelky, klimatizácia, stropný ventilátor, televízor, minibar, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC, sušič vlasov), trezor, set na prípravu čaju a kávy, Wi-Fi za poplatok

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, shisha bar, bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo), Wi-Fi za poplatok, konferenčná miestnosť, miniklub (pre deti 6-12 rokov)

Pláž

- piesočnatá, ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za zálohu, plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné programy, stolný tenis, biliard, požičovňa bicyklov

Šport a zábava za príplatok

- SPA centrum, wellness, masáže, sauna, hammam

Stravovanie v cene

Soft all inclusive: je možné čerpať v čase a miestach určených hotelom a zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, poobede káva/ čaj s pečivom, čerstvé ovocie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov (filtrovaná káva, džúsy nie z čerstvého ovocia) miestnej výroby. Pri večeri sa vyžaduje formálne oblečenie.

Stravovanie za príplatok

Miestne alkoholické nápoje - v rámci tohto príplatku môžu klienti v čase od 10:00 - 22:00 neobmedzene konzumovať miestne pivo, miestne biele a červené víno, miestny alkoholický nápoj( Konyagi) vo vybraných priestoroch hotela Domáci servis je známy spojením tradičnej talianskej kuchyne a miestnych ingrediencií, ktoré spolu vytvárajú osviežujúci kombináciu. Romantická večera, pripravená z čerstvého homára pri sviečkach (na objednávku za príplatok), rovnako ako možnosť ochutnať čerstvé exotické ovocie korunujú kulinárske zážitky.