Iro Hotel

Popis

Poloha a popis

Iro Hotel sa nachádza na ideálnom mieste známeho kozmopolitného mesta Hersonissos, zhruba cca 150 metrov od slnečné pláže a 500 metrov od unikátneho centra mesta Hersonissos. Samotné umiestnenie Iro Hoteli Vám ponúka široké možnosti k návšteve všetkých tradičných dedín v okolí mesta Hersonissos (Koutouloufari, Piskopiano a Old Hersonissos). Ďalšou možnou voľbou v tomto mieste je objaviť intenzívny nočný život, ktorý je tu v 24 hodín. Iro Hotel je postavený v tradičnom Egejskom štýle v troch podlažiach s celkovou kapacitou 53 izieb pre 2 - 3 osoby. Hlavné mesto Heraklion je vzdialené cca 25 km a letisko cca 28 km. Hotel je vhodný pre klientov, ktorí vyhľadávajú aktívny denný a nočný život a uprednostňujú jednoduché ubytovanie v živom letovisku.

Vybavenie hotela

Recepcia 24H - turistické služby (požičanie áut, bicyklov, organizované výlety, atď.), Fén a žehlička sú k zapožičaniu na recepcii, trezor na recepcii (za poplatok), výťah, lobby bar so SAT / TV, bar s biliardom, bazén, lehátka a slnečníky zdarma, snack bar pri bazéne, nefajčiarska reštaurácia, na izbe sú možné masáže a kozmetické starostlivosť na vyžiadanie (za poplatok), pranie bielizne (za poplatok), internetový kútik - bezdrôtové ADSL internet v hale (za poplatok).

Vybavenie izby

Dvojlôžkové izby (dvojposteľ alebo dve samostatné lôžka) s možnosťou prístelky sú všetky vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, rádiom, televíziou, balkónom či terasou. Za poplatok- chladnička (3 € / deň), trezor a klimatizácia (6 € / deň).

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večere v hotelovej reštaurácii, ktorá ku nefajčiarska.

Šport a zábava

Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Klimatizácia 6 € / deň, chladnička 3 € / deň, trezor.

Storno podmienky

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnosť batožiny

15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.