Calanovella Mare

Popis

Popis

Taliansko / Sicília / Gioisa Marea. Obľúbený hotelový komplex Calanovella Mare sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži v letovisku na severozápadnom pobreží Sicílie. Ide o klubový hotel s príjemnou, uvoľnenou atmosférou. Je dobrou voľbou pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia nielen priestranný bazén a umiestnenie hotela pri pláži, ale predovšetkým Mango klub s českými alebo slovenskými animátormi. Ubytovanie je zabezpečené v hoteli alebo v rezidenčnej časti v záhrade. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi. Hotel disponuje izbami aj pre handicapovaných klientov.

Vzdialenosť

pláže: pri pláži, letiska: 130 km, centra: 1,2 km (Gioisa Marea), nákupních možností: v okolí

Ubytovanie

Štandardná izba- klimatizácia, telefón, TV, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC), trezor, chladnička, v prípade ubytovania 2 detí sú prístelky formou poschodovej postele.

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, piano bar, bazén so šmykľavkou a vodnými tryskami (ležadlá a slnečníky zadarmo), detský bazén, diskotéka, konferenčná miestnosť (až pre 400 osôb), minimarket, miniklub, detské ihrisko

Pláž

piesočnatá, ležadlá a slnečníky (zadarmo)

Šport a zábava zadarmo

animačné programy, futbalové ihrisko, tenisový kurt

Šport a zábava za príplatok

vodné športy na pláži

Stravovanie v cene

Plná penzia plus: raňajky a večere formou bufetu, obedy servírované, počas obedov a večerí neobmedzená konzumácia vody a vína.