Belair Beach

Popis

Poloha a popis

Hotel Belair Beach sa nachádza na západnom pobreží ostrova, v známom zálive medzi Ixií a Ialyssos. Od pieskovo-kamienkovej pláže, vzdialenej asi 50 m, hotel delí len cesta. Hlavné mesto Rhodos je vzdialené približne 4 km.

Vybavenie hotela

Recepcia, internetový kút a wi-fi (za poplatok), TV miestnosť, 2 výťahy, mini market, kaderníctvo, požičovňa áut a bicyklov, hlavná reštaurácia, hlavný bar v lobby, á la carte reštaurácia, snack bar pri bazéne, bazén, detský bazén, detské ihrisko, tenis, minigolf, basketbal, stolný tenis, biliard, videohry, 2x týždenne hudobné večery v sprievode klavíra a gréckych ľudových tancov.

Vybavenie izby

Jeden aj dvojlôžkové moderné izby (s možnosťou prístelky) s balkónom sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, fénom, telefónom, TV / SAT, minichladničkou, trezorom (za poplatok), klimatizáciou. Klimatizácia je zahrnutá v cene v období od 15. júna do 30. septembra, mimo tohto obdobia je za poplatok. Jednolôžkové izby sú len na vyžiadanie.

Stravovanie

all inclusive

Pláž a plážový servis

Pláž sa nachádza 50 metrov od hotela.

Pre deti

Detský bazén, detské ihrisko

Šport a zábava

Bazén, tenis, minigolf, basketball, stolný tenis, biliard, vodné športy.

Služby v cene

Lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma.

Služby za poplatok

Lehátka a slnečníky na pláži, tenis, biliard, videohry, vodné športy na pláži, bezpečnostné schránky Klimatizácia mimo obdobia od 15. júna do 30. septembra je poskytovaná za poplatok.

Storno podmienky

Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU dôležité informácie k zájazdom TU

Poznámka

V hoteli rodinného typu vládne priateľská atmosféra, ktorú umocňujú kvalitne poskytované služby celého personálu. Vhodný tiež pre milovníkov vodných športov.

Povolená hmotnosť batožiny

15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.