Hotel Grand Park Lara

Popis

Naše hodnotenie:

Vynikajúci, moderný hotel s kvalitnými službami vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi, zaručene poskytne očakávaný oddych, relax a prežitie nezabudnuteľnej dovolenky, pre tých ktorí ocenia okrem blízkosti Antalye s výbornými nákupnými možnosťami aj krátkosť transferu z letiska. Transfer z letiska cca 20 min.

Poloha a popis:

Novopostavený, moderný hotelový komplex pozostávajúci zo 4 samostatných blokov vybavených výťahmi, ktoré sú navzájom prepojené. Hotel sa nachádza v obľúbenom turistickom letovisku Lara, na ploche 25.000 m2 s celkovou kapacitou 472 izieb. Od letiska je vzdialený 14 km a od centra Antalye 16 km. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 a'la carte reštaurácie, niekoľko barov (pool bar, beach bar, lobby bar, servis bar a pub), vonkajší bazén, detský bazén a aquapark so 4 šmykľavkami, miniklub (4-12 rokov). Za poplatok internetový kútik, kaderníctvo, lekár, práčovňa, čistiareň, požičovňa áut a bicyklov, zmenáreň. V areáli hotela je k dispozícii zdarma fitnes centrum, stolný tenis, šípky, za poplatok biliard. Spa centrum ponúka široký výber masáži a procedúr (za poplatok) turecké kúpele a sauna sú zdarma. Hosťom sú k dispozícii denné a večerné animačmé programy a živá hudba.

Ubytovanie:

Moderné rodinné izby (FAM) pozostávajúce z dvoch oddelených spální s možnosťou dvoch prísteliek. Všetky izby sú vybavené, kúpeľňou, sprchou, WC, sušičom vlasov, SAT-TV, telefónom, individuálnou klimatizáciou minibarom, trezorom a Wi-Fi (za poplatok). a balkónom. Každá izba má výhľad do záhrady, na bazén alebo na krajinu. Maximálne obsadenie: izba 2+2 (FAM A): 2+2+0, ( FAM B): 4+0+0.

Stravovanie:

V cene je all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, káva, čaj, koláčiky, zmrzlina, ľahké občerstvenie počas dňa, polnočné občerstvenie - polievka, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 -24:00.

Za poplatok dovozové nápoje, fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy. Podrobnejší rozpis programu all inclusive obdržíte v hoteli pri ubytovaní.

Pláž:

Privátna krásna piesočnatá pláž vzdialená 200 m od hotela. Klientom je k dispozícii na presun aj doprava na pláž. Slnečníky, ležadlá, matrace sú k dispozícii bezplatne a plážové osušky za vratnú kartu. Hoteloví hostia majú k dispozícii plážový bar.

Oficiálna trieda: *****