Mitsis Faliraki Beach

Popis

Moderný hotel Mitsis faliraki beach leží pri piesočnatej pláži v rušnom dovolenkovom stredisku Faliraki, ktoré je najobľúbenejším strediskom pre mladých a rodiny s deťmi túžiace po úžasnej dovolenke v krásnom prostredí plnom života. Centrum strediska s kvalitnými službami je vzdialené len pár minút pešou chôdzou. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka s pravidelnou linkou do hlavného mesta Rodos a okolité strediská.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, kaviareň, á la carte reštaurácie, bar na pláži, bar pri bazéne, 2 vonkajšie bazény, detsky bazén, detské ihrisko, miniklub, spoločenská miestnosť s TV, WiFi, kaderníctvo, tenisový kurt, stolný tenis, šípky, volejbal, fitnes, aerobik, miestnosť na bridge, večerný program, animácie. Za poplatok: ležadlá a slnečníky na pláži.

Ubytovanie:
moderné klimatizované 2-lôžkové izby z možnosťou 1 prístelky, SAT-TV, telefón, kúpeľňa (sprcha/WC), sušič na vlasy, minichladnička, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:

****: veľmi prijemný hotel s kvalitnými ALL INCLUSIVE službami vhodný pre všetky vekové kategórie, hlavne pre rodiny s deťmi, ktoré uprednostňujú peknú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Strávite tu nezabudnuteľnú dovolenku v hoteli, ktorý vám ponúka bohatý program športových aj animačných aktivít. V blízkosti je k dispozícii zábavný park pre deti, možnosť nákupov v centre Faliraki, ako aj široký výber stravovacích a zábavných zariadení.