Hotel Kavros Garden

Popis

Popis

Grécko / Kréta / Kavros. Hotelový komplex v príjemnom prostredí sa nachádza 350 metrov od piesočnato – kamienkovej pláže, v oblasti Kavros. Komplex sa skladá z 3 oddelených budov. Priestranné a jednoducho zariadené izby ponúkajú ubytovanie až pre štyri dospelé osoby. Občerstvenie je klientom podávané v sesterskom hoteli Kavros Beach. Klienti, ktorí túžia po prehliadke neďalekého Rethymna alebo Chanie, môžu využiť miestnu autobusovú dopravu. Hotel odporúčame menej náročným klientom a rodinám s deťmi.

Vzdialenosť

pláže: 350 m,  letiska: 100 km , centra: 20 km,  Rethymno / 40 km Chania nákupních možností: 4 km

Ubytovanie

Štandardná izba: individuálna klimatizácia, TV, minibar, trezor (za poplatok), kuchynka, vlastné sociálne zariadenie, balkón nebo terasa

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, bar, pripojenie na internet, bazén s oddelenou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky zadarmo), miniklub (v hoteli Kavros Beach)

Pláž

piesočnato – kamienková, podchodom pod miestnu komunikáciu, ležadlá a slnečníky (zadarmo)

Šport a zábava zadarmo

animačné programy, stolný tenis, tenisový kurt, fitness (v hoteli Kavros Beach), basketbal, volejbal, šípky, billiard

Šport a zábava za príplatok

vodné športy na pláži

Stravovanie v cene

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Stravovanie za príplatok

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Stravovanie a občerstvenie je zabezpečené v hoteli Kavros Beach. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.