Mahberi Beach

Popis

Poloha a popis

Hotelový komplex leží priamo na piesočnatej pláži v krásnej záhrade, v letovisku Konakli, cca 12 km od centra Alanye, 50 km od Side a 110 km od letiska v Antalyi.

Vybavenie hotela

V hoteli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, bar na pláži a v záhrade, konferenčná sála, wi-fi pripojenie v lobby, 2 vonkajšie bazény (1 so šmykľavkami), detský bazén, vnútorný bazén , turecké kúpele a mnoho ďalšieho.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené klimatizáciou s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňou so sprchových kútom, WC, sušičom vlasov), SAT / TV, telefónom (za poplatok), trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok) a balkónom.

Stravovanie

All inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, popoludňajšie občerstvenie a večere, ďalej nápoje miestnej výroby (podľa otváracej doby jednotlivých barov).

Pláž a plážový servis

Priamo pri hoteli sa nachádza 200 m dlhá piesočná pláž. Slnečníky a ležadlá sú na pláži aj pri bazéne zadarmo.

Pre deti

Detský bazén, detské ihrisko, mini klub (deti 4 - 12 rokov), mini disco, stráženie detí (za poplatok).

Šport a zábava

Basketbal, plážový volejbal, tenis, stolný tenis, aerobic, fitness centrum, vodné športy na pláži, biliard a šípky.

Služby v cene

Fitness centrum, turecké kúpele, sauna, aerobic, vodná gymnastika, tenis, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, šípky.

Služby za poplatok

Osvetlenie tenisového kurtu, biliard, masáže a vodné športy na pláži.

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.