Eden Roc

Popis

Luxusný hotel Eden Roc sa nachádza priamo na piesočnato- -kamienkovej pláži v stredisku Kalithea, len 6 km od centra mesta Rodos a 18 km od letiska. Eden Roc je obklopený krásnou záhradou s výhľadom na pláže jasných modrých vôd. Eden Roc je ideálne útočisko pre odpočinok.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, taverna, lobby bar, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, detský klub, ležadlá a slnečníky pri bazéne, jacuzzi, TV a herná miestnosť, supermarket, obchod so suvenírmi, parkovanie, opatrovateľka detí, fitnes, tenisový kurt, animácie, amfiteáter, basketbal, volejbal, stolný tenis, minigolf, konferenčná miestnosť. Za poplatok: WiFi, ležadlá a slnečníky na pláži.

Ubytovanie:
elegantne zariadené, klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, bungalovy s možnosťou 2 prísteliek, chladnička, balkón, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, SAT-TV, telefón. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy, večere formou bufetu, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo, víno, ouzo. Počas dňa ľahké občerstvenie. Presný opis All Inclusive dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****+: krásny hotel priamo na pláži s príjemným personálom a kvalitnými službami poskytuje svojim klientom plnohodnotné prežitie dovolenkových chvíľ a uspokojí tak aj náročných klientov.