Amilia Mare

Popis

Popis hotela

Obľúbený hotelový komplex postavený priamo pri štrkovo-pieskovej pláži pozostáva z hlavnej budovy a 4 priľahlých budov. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, á la carte reštauráciu Dionyssos, denný a nočný bar, snack bar pri pláži a bazéne, piano bar, diskotéku, požičovňu áut, minimarket, amfiteáter a TV miestnosť. Na športové vyžitie slúži 9 bazénov s morskou alebo sladkou vodou (ležadlá a slnečníky sú pri bazénoch k dispozícii bezplatne), vodná šmýkačka (70 m), areál pre deti so samostatným bazénom, tenisové kurty, minigolf a stolný tenis, na pláži sa nachádza centrum vodných športov (za poplatok). Hostia majú možnosť využiť služby kaderníckeho a kozmetického salónu, fitnescentra, kvalitne vybavené wellness centrum. Internetový kútik a Wi-Fi pripojenie sú za poplatok. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky na spoločnej pláži s hotelom Paradise Village sú poskytované bezplatne. Počas celého dňa sa o zábavu detí aj dospelých stará medzinárodný animačný tím.

Stredisko

Hotel, ktorý je súčasťou hotelovej siete Aldemar, je postavený v oblasti Reni Koskinou, leží na východnom pobreží ostrova cca 20 km od medzinárodného letiska a 6 km od hlavného mesta Rodos.

Ubytovanie

V priestranných, komfortne zariadených klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky v hlavnej budove a 2 prísteliek v priľahlých budovách, telefónom, SAT TV, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, balkónom resp. terasou.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

*****

Klub Markíza

Hotel je zaradený do siete KM.

Stravovanie

All inclusive extra - skoré raňajky, raňajky, snacky, obed, teplé a studené občerstvenie, večera formou bohatých švédskych stolov, zmrzlina, káva, čaj, kokteily, nealkoholické aj alkoholické nápoje počas celého dňa.