Hurawalhi Island Resort

Popis

Vybavenie a služby hotela

Hlavná reštaurácia „Canelli“, dve á la carte reštaurácie, 3 bary, vínna pivnica. Wellness „Duniye Over Water Spa“ má 5 miestností na masáže a procedúry.

Perex

Exkluzívny rezort v severnej časti známeho Lhayviani atolu otvorený roku 2016 pre dospelých (od 15 rokov). Zaujímavosťou je podmorská reštaurácia spájajúca nevšedné gurmánske zážitky s pozorovaním života obyvateľov oceánu.

Poloha

Na ostrove Faadhippolhu s rozmermi 400 m x 165 m, ktorý je súčasťťou Lhaviyani atolu. Transfer z medzinárodného letiska Male je cca 40 min. hydroplánom.

Pláž

Obkolesený bielou piesočnatou plážou a tyrkysovou lagúnou, má výborné možnosti na šnorchlovanie a potápanie. Vzdialenosť od domáceho koralového útesu cca 70 m.

Celková cena zahŕňa

Letecká doprava z/do Viedne, 7x ubytovanie s raňajkami, transfery letisko-hotel-letisko, asistencia zástupcu miestneho partnera.

Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky 450 EUR.

Stravovanie

Kontinentálne alebo bufetové raňajky. Za doplatok polpenzia alebo plná penzia so stravovaním formou bufetu v hlavnej reštaurácii. V prípade all inclusive tiež stravovanie formou bufetu v hlavnej reštaurácii a vybrané servírované nealkoholické a alkoholické nápoje medzi 10:00-24:00 hodinou, popoludní káva, čaj a drobné pečivo. Z minibaru víno, pivo, nealkoholické balené nápoje, 1 fľaša sektu na izbu/pobyt . Zo športov 1 lekcia šnorchlovania a windsurfingu v skupine a 1x výlet loďou/pobyt.

Reštaurácie

Hlavná bufetová reštaurácia „The Canneli“, a la carte reštaurácie: rybie špeciality a morské plody „The Aquarium“ a podmorská gurmánska reštaurácia „5.8 Undersea“. 4 bary: plážový „The Coco Bar“ s herňou, „The Aquarium Bar“, „Champagne Pavilion“ a bar s vínnou pivnicou „Wine Cellar at Aquarium Restaurant“.

Izby

90 viliek Sunrise a Sunset Beach Villa s rozlohou cca 105 m2, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia aj stropný ventilátor, trezor, telefón, varná kanvica, sušič na vlasy, miniba, kávovar na espresso, DVD prehrávč, LCD TV, obývací kút. Sunrise alebo Sunset Beach Villa (cca 105 m2), vodné bungalovy Ocean Villa (cca 105 m2) a Ocean Pool Villa (cca132 m2) s vlastným bazénom.