Hotel Hellenia Yachting

Popis

Luxusný 4* hotel sa nachádza na nábreží v  Giardini Naxos a  môže sa pochváliť svojou vlastnou súkromnou plážou. V krásnom prostredí je ideálnym miestom na relaxačnú dovolenku pri mori. Centrum mesta vzdialené krátkou prechádzkou asi 15 minút peši, mestečko Taormina cca 5 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, 2 bary, reštaurácia, bazén, Wifi, 3 výťahy, konferenčná  miestnosť, TV miestnosť, fitnes centrum, solárium, wellnes centrum, práčovňa, knižnica, doktor na požiadanie, tenisový kurt, detský kútik, opatrovanie detí, parkovisko, stolné hry. Za poplatok: potápanie, turistika, golf, jazda na koni, vodné lyžovanie.

Ubytovanie:
klimatizované elegantne a komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnostou 1 prístelky, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha/ WC), SAT-TV, minibar, trezor, telefón, sušic na vlasy, balkón alebo terasa. Za poplatok: detská postieľka. K dispozícií izby pre hendikepovaných na vyžiadanie.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s raňajkami alebo polpenziou.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:

****+:

Elegantne a rafinovane zariadený interiér Hellenia Yachting hotela s tradičnou stredomorskou atmosférou, s príjemným personálom, kvalitnou sicílskou kuchyňou a tradičnými miestnymi špecialitami je vhodný najmä pre náročnú klientelu. Ponúka kvalitné jedinečné služby a pohodlné súkromie.