Sun Island Resort & Spa

Popis

POLOHA:

Rezort sa nachádza v južnom Ari atole, 107 km od letiska. Rozloha ostrova: 1600 x 440 m. Transfer z Male trvá približne 35 min hydroplánom. Okolo veľkého ostrova sa ťahá široká pláž s bielym pieskom s možnosťami na kúpanie a šnorchlovanie v lagúne. Koralový útes cca 350 m od pláže.

VYBAVENIE, ĎALŠIE SLUŽBY:

422 izieb (136 deluxe, 218 super deluxe, 64 vodných bungalovov a 4 prezidentské suity), bufetová reštaurácia Maaniya, 3 špecializované reštaurácie japonsko/talianska, thajská, gril), lobbybar, bar
na pláži a Mekunu bar, coffee shop, diskotéka, bazén s detským bazénom, slnečná terasa (ležadlá a osušky bez poplatku, aj na pláži) a poolbar, centrum vodných športov s potápačskou školou, spa so širokou ponukou (aromaterapia, thajské masáže, atď.), Club House Bar, obchody (suveníry, klenoty, fotoshop, športové potreby), biznis centrum s internetom.

ŠPORT A ZÁBAVA:

V cene: stolný tenis, basketbal, plážový volejbal, tenis (umelé osvetlenie), bedminton, squash,
parný kúpeľ, sauna, jacuzzi, fitnes, šípky, snooker, aerobik, vodné športy ako jachting, windsurfing, vodné lyže, katamarány, šnorchlovanie, požičovňa bicyklov. Príležitostne živá hudba, diskotéka, karaoke.

UBYTOVANIE:

Deluxe izby v dvoj- alebo radových bungalovoch so sprchou, WC, fénom, telefónom, klimatizáciou,
stropným ventilátorom, trezorom, terasou s mobiliárom. Za poplatok SAT-TV (pri all inclusive v cene), minibar, pripojenie na internet. Super deluxe izby sú priestrannejšie, navyše s vonkajšou sprchou, vaňou a bidetom. Vodné bungalovy sú luxusnejšie zariadené, nemajú vonkajšiu sprchu. Priamy vstup do mora z terasy.

STRAVOVANIE:

Pri polpenzii raňajky a večere formou bufetu v Maaniya reštaurácii. Pri plnej penzii obed (bufet).
Možnosť doobjednať all inclusive (minimum 7 nocí), ktorý zahŕňa stravovanie (raňajky, obedy a večere ) v hlavnej bufetovej reštaurácii (okrem hostí vo vodných bungalovoch – vlastná reštaurácia „Southern Star“), čaj, káva a občerstvenie v coffee shope od 16:00 do 18:00 h. Nealkoholické a alkoholické nápoje v hlavnej reštaurácii, v hlavnom bare, poolbare a bare na pláži (rozlievané nealkoholické nápoje, voda, ovocné šťavy, čapované pivo, domáce víno, gin, vodka, rum a whiskey) od 10:00 do 01:00 h, 1 fľaša vody na osobu/deň v izbe.