Park Regis Kris Kin

Popis

Poloha

Hotel otvorený v roku 2010 sa nachádza v srdci Dubaja, oprosti nákupnému centru Burjuman Shopping Center. Stanica metra, ktoré vedie priamo na letisko je cca 600 m. Transfer z letiska trvá približne 15 min. Z hotela premáva kyvadlová doprava k viacerým níkupným centrám a na pláž Jumeirah.

Vybavanie

Moderný mestský hotel ponúka ubytovanie v 392 izbách. Hostia majú k dispozícii prijímaciu halu s recepciou, biznis centrum, WLAN pripojenie na internet, kaderníctvo, butik. Reštaurácia a vínny bar na 19. poschodí poskytujú okrem skvelých kulinárskych zážitkov a vyberaných vín aj úžasný pohľad na panorámu Dubaja. Francúzsku kuchyňu prezentuje Brasserie Le Metro, v lobby bare Marhaba si vychutnáte prvotriednu kávu a čaje. Služby hotela dopľňa bazén na streche hotela s jedinečným výhľadom na mesto, fitnes centrum, sauna, jacuzzi, parný kúpeľ.

Ubytovanie

Priestranné a pohodlné superior izby s príslušenstvom, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, pripojením na internet, LCD TV, varnou kanvicou, minibarom (za poplatok).

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov.