Scoglio Della Galea

Popis

Popis

Taliansko / Kalábria / Ricadi. Obľúbený turistický komplex sa nachádza v pokojnej časti letoviska, približne 150 metrov od peknej piesočnatej pláže. Je postavený v štýle stupňovitých terás zvažujúcich sa k pláži a svojim hosťom ponúka romantické výhľady na more. V areáli nájdete dve sústavy bazénov - jedna z nich je určená výhradne pre dospelú klientelu a leží v hornej časti rezortu, aktívny bazénový komplex pre všetkých hostí, vrátane samostatného detského bazéna a s panoramatickou slnečnou terasou je umiestnený v strednej časti areálu. V rezorte nájdete dostatok zelene, vysoké palmy, eukalypty a citrusy, pre hotelových hostí je k dispozícii vlastná pláž s privátnym vstupom a s plážovým servisom zadarmo. Hoteloví hostia môžu využiť širokú škálu doplnkových rekreačných aktivít. Komplex odporúčame pre klientov všetkých vekových kategórií, ako páry, tak i rodiny s deťmi.Upozornění: Pobytová taxa 1 €/osoba staršia ako 14 rokov/noc, splatná v hotovosti na mieste pobytu.

Vzdialenosť

pláže: 150 m, letiska: 70 km, centra: 2,5 km (San Nicolo di Ricadi) nákupních možností: 2,5 km

Ubytovanie

Štandardná izba: klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (naplnenie za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor na izbe (za poplatok), balkón či terasa.  Ubytování za příplatek- Izba s výhľadom na more , Rodinná izba - 2 oddelené miestnosti, možnosť až 2 prísteliek pre deti (formou poschodovej postele)

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, reštaurácia, reštaurácia na pláži s obsluhou, bar, bar pri bazéne, Wi-Fi v spoločných priestoroch (zadarmo), 2 bazény - jeden iba pre dospelých (slnečníky a lehátka zadarmo), detský bazén, miniklub (v období od 12.6. do 11.9.), detské ihrisko, diskotéka, vírivka

Pláž

piesočnatá, ležadlá a slnečníky (zadarmo)

Šport a zábava zadarmo

animačné programy (v hlavnej sezóne), futbalt, enis, stolný tenis, šípky, ukostreľba, plážový volejbal

Šport a zábava za príplatok

sauna, masáže, wellness, fitnes, vodné športy na pláži (vodné bicykle, windsurfing)

Stravovanie v cene

Polpenzia plus: raňajky a večere formou bufetu (na večeru voda, nealkoholické nápoje a víno zadarmo).

Stravovanie za príplatok

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.