Hotel Sea Gull Beach Resort & Club

Popis

Popis

Rozsiahly hotelový komplex je situovaný priamo na vlastnej pláži a nachádza sa v maličkom zálive v centre mesta. Skladá sa z dvoch budov - staršieho Resortu a novšieho Clubu. Získava si klientov rozsahom ponúkaných služieb a ich dobrou úrovňou. Originálnym prvkom je klimatizovaný bar postavený na 12 metrov vysokej veži, ktorý ponúka výhľad na okolie. Hotel je vhodný pre milovníkov nočného života, večerných prechádzok, nákupov a nočného ruchu.

Vzdialenosť

- vzdialenosť od pláže 0 m - vzdialenosť od letiska 7 km - vzdialenosť od centra 0 m - nákupné možnosti 0 m

Ubytovanie

- dvojlôžková izba, možnosť 1 prístelky, možnosť 2 prísteliek pre deti, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, minichladnička (2x fľaša vody/denne/zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC), trezor na izbe(zadarmo), balkón (väčšina izieb)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia na pláži, 5 barov ( lobby bar otvorený 24hod. denne), diskotéka, Wi-Fipripojeniev lobby (za poplatok), internetový kútik (za poplatok), konferenčná miestnosť, bazén (ležadlá, slnečníky a osuškyzadarmo), detský bazén, miniklub, aquapark (8 šmykľaviek)

Pláž

- piesočnatá s hrubším pieskom, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, bar na pláži

Šport a zábava zadarmo

- animačné programy a nepravidelné večerné programy, fitness centrum, squash (2hod./pobyt), biliard (2hod./pobyt), tenis (2hod./pobyt), plážový volejbal

Šport a zábava za príplatok

- stolný tenis, biliard, potápanie, vodné športy na pláži, sauna, masáže, vírivka

Stravovanie v cene

ALL INCLUSIVE: 24 hodín/denne, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, poobede sladké pečivo, zmrzlinu, olovrant, kávu, neobmedzenú konzumáciu rozlievaných nealkoholických nápojov (postmixové nápoje, voda, džúsy - nie však čerstvé, káva a čaj) a alkoholických nápojov miestnej výroby (pivo, víno, whisky, vodka, rum, gin, brandy).