Hotel Helios Spa

Popis

Elegantný hotel umiestnený uprostred parku sa nachádza v obľúbenom letovisku Zlaté piesky. Krásna piesočnatá pláž je vzdialená od hotela len 12 minút pešej chôdze, na ktorú Vás odvezie hotelový shuttle bus a do centra plného obchodov, reštaurácií a barov sa dostanete príjemnou, romantickou prechádzkou.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar s WiFi, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén s tobogánom, detské ihrisko, detský klub, stolný tenis, sauna, jacuzzi, fitnes centrum (v hoteli Doubletree by Hilton), strážené parkovisko. Za poplatok: SPA & wellness centrum „Aphrodite“, (v hoteli Doubletree by Hilton), trezor, konferenčná miestnosť, biliard, slneční a ležadlá na pláži, ktoré si môžete zakúpiť na recepcii hotela.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/WC), sušič na vlasy, minibar, SAT-TV, telefón a balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis All Inclusive dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****+: hotel s príjemným personálom a kvalitnými službami Vám splní všetky predstavy o dovolenke strávenej s množstvom zábavy ale aj oddychu. Vhodný pre všetky vekové kategórie.