Al Hamra Village Golf and Beach Resort

Popis

Poloha

Situovaný medzi plážou v stredisku Ras Al Khaimah a golfovým ihriskom Al Hamra. Pekná piesočnatá pláž je situovaná cca 250 metrov od hotela (pri hoteli Al Hamra Palace).

Vybavanie

Hotelový komplex postavený v štýle pevností danej lokality ponúka ubytovanie v 54 samostatných vilách, v ktorých je 219 izieb a suít. Hotel ponúka vonkajší bazén, niekoľko reštaurácií a barov, klub zdravia, detské ihrisko. Zdarma premáva mikrobus z hotela do nákupného centra Dubai Mall a do centra Ras Al Khaimah. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: fitnes centrum, sauna, tenisové kurty v hoteli Al Hamra Palace. Za poplatok: masáže v centre zdravia, požičovňa tenisových rakiet a loptičiek.

Ubytovanie

V priestranných izbách zariadených moderným dreveným nábytkom a s prvkami arabskej kultúry, kúpeľňou, sušičom vlasov, SAT TV, rádiom, telefónom, trezorom a pripojením na internet (za poplatok). Ďalšie katgórie: junior suity.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť priplatiť polpenziu alebo All inclusive (raňajky, obedy, večere, čaj a káva, voda, nealko nápoje (s výnimkou čerstvých štiav), pivo a víno, alkoholické nápoje (gin, vodka, rum, whisky, brandy) v čase 10:30 – 22:30, zmrzlina pre deti od 11:00.