Hotel Sea Breeze

Popis

Poloha

atraktívny hotel s vynikajúcou polohou v centre Slnečného pobrežia, priamo na promenáde a na pláži. V jeho bezprostrednom okolí sú obchody, reštaurácie a zábavné podniky.

Popis hotela

5 poschodový hotel s výťahom je moderne zariadený, má vstupnú halu s recepciou a zmenárňou, reštauráciu, denný bar s terasou, TV miestnosť, menší vonkajší bazén, trezor na recepcii (za poplatok). Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok. Wi-fi pripojenie v hotelovej lobby zadarmo. Bezprostredne pri hoteli je intenzívny denný a nočný život.

Ubytovanie

štandardné klimatizované dvojlôžkové izby obrátené do parku s možnosťou 1 prístelky alebo apartmány pre 2-4 osoby, majú 2 miestnosti, spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom vhodnú pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, SAT TV, telefón, minibar a balkón. Morská strana je za príplatok.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere za príplatok.

Šport a zábava

vodné športy na pláži a pri bazéne, diskotéky, nočné bary, minigolf, aktivity v centre Slnečného pobrežia, fakultatívne výlety.

Internetová adresa

www.seabreeze.bg