Elita Beach Resort Hotel & SPA

Popis

Popis hotela

V obľúbenom hoteli s kvalitnými službami je hosťom k dispozícii recepcia s lobby a Wi-Fi pripojením, hlavná reštaurácia Elita a 4 a la carte reštaurácie (čínska, s morskými plodmi, talianska a mexická), 6 barov, kino a disco. V hoteli sa nachádza SPA centrum so saunou, salónom krásy, tureckými kúpeľmi, masážami a vnútorným bazénom. V areáli hotela možno nájsť rozsiahly vonkajší bazén s toboganmi a relaxačný bazén. Slnečníky, ležadlá a plážové uteráky sú pri bazéne a na pláži poskytované bezplatne. Na športové vyžitie slúžia tenisové kurty, fitnescentrum, vodný aerobik, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, lukostreľba a za poplatok vodné športy na pláži. V hoteli sa nachádza miniklub, detské ihrisko a detský bazén. O zábavu hostí sa počas pobytu stará medzinárodný animačný tím.

Stredisko

Rodinný hotelový komplex patrí pod manažment hotela Kumköy Beach a nachádza sa na krásnej pieskovo-kamienkovej pláži. Je vzdialený asi 18 km od mesta Manavgat a 26 km od mesta Side. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 80 km.

Ubytovanie

V komfortných dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek. Izby sú situované v exkluzívnej časti hotela - v bungalovoch a majú kúpeľňu s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciu, SAT LCD TV, telefón, každodenne dopĺňaný minibar, trezor a balkón. K dispozícii sú i priestranné rodinné izby s dvomi miestnosťami vhodnými pre 5 osôb.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

*****

Klub Markíza

Hotel je zaradený do siete KM.

Stravovanie

All inclusive ultra - vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou nadštandardne bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané 24 hodín.