Villa Bianca

Popis

Priateľský rodinný hotelík centrálne situovaný mierne na kopci s krásnym výhľadom na záliv Mazzaro. V  blízkosti hotela sa nachádza lanovka, ktorú môžete využit a za pár minút sa ňou dostať priamo do centra Taorminy. Od krásnej kamienkovej pláže je hotel vzialený pešou chôdzou len pár minút. Komplex sa skladá z 3 budov: VillaVianca Principe , Villa Bianca a Maisom Jolie. Jednotlivé budovy sú vzájomne poprepájané schodiskami cez 2 strešné  záhrady so slnečnými teraskami na opaľovanie.

Vybavenie:
 vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, ala carte reštaurácia, salóniky s TV, WiFi, parkovisko, trezor. Za  poplatok: slnečníky a ležadlá na pláži (6€).

Ubytovanie:
klimatizované vkusne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa ( sprcha alebo vaňa/WC), SAT-TV,  minibar, trezor, telefón, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s polpenziou.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
 ****: veľmi príjemný rodinný hotelík s krásnym upokojujúcim výhľadom na more a s tradičnou sicílskou atmosférou, vynikajúce služby priateľského personálu spolu s tradičnou sicílskou kuchyňou dotvárajú ideálne miesto na strávenie krásnej a pohodovej dovolenky.