Vikingen Infinity

Popis

Poloha a popis

Novopostavený impozantný hotelový komplex Vikingen Infinity sa nachádza priamo pri 650 metrov dlhej súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži v oblasti Avsallar. Na pláž sa ide nadchodom cez miestnu komunikáciu. Komplex s kapacitou 778 izieb dokáže uspokojiť všetky potreby aj náročnejších klientov. Je tu mnoho aktivít, animačných programov v cudzom jazyku, športového vyžitia i kúpeľné centrum. Pre deti je tu mini aquapark so 7 šmykľavkami a toboganmi. Komplex sa nachádza iba 500 metrov od Sealanya morského parku a delfinária. Najbližšie nákupné centrum je vzdialené 900 metrov. Komplex je umiestnený 18 km od mesta Alanya, 35 km od Manavgatu a 105 km od letiska Antalya.

Vybavenie hotela

Recepcia, wifi, internetová kaviareň, hlavná reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie (talianska, východnej a turecká), 6 barov (2 v lobby, pri bazéne, na terase, na pláži a na diskotéke), diskotéka, sauna, práčovňa, čistiareň , kaderníctvo, konferenčné priestory, obchodíky, amfiteáter, vnútorný a vonkajší bazén, jacuzzi, detský bazén a aquapark so 7 šmykľavkami a autopožičovňa.

Vybavenie izby

Vo vybavení moderných izieb je SAT TV, trezor (za poplatok), minibar, telefón, klimatizácia, kúpeľňa s vaňou a WC, sušič vlasov a balkón.

Stravovanie

All inclusive stravovanie: Raňajky 07.00-10.00, neskoré raňajky 10.00-11.00 obed 12.30-14.00 detský bufet 18.30-20.30 večera 19.00-21.30 polnočný snack 23.00-24.00 Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (miestna výroba) - 8.00-24.00. Zmrzlina 14.00-15.00. Hostia môžu počas pobytu jedenkrát zadarmo povečerať v jednej z á la carte reštaurácií (nutná rezervácia deň vopred). Zmena zloženia a služieb programu all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis

Hotel sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnatej pláži s okruhliakmi, na ktorú sa hotelový hostia dostanú nadchodom cez miestnu komunikáciu. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii bezplatne a široká škála vodných motorizovaných športov je za poplatok. Na pláži je tiež mólo a tak si hostia môžu vybrať či ísť do vody z pláže alebo cez mólo.

Pre deti

Detský bazén so šmykľavkami. Ďalej pre deti 0-3 rokov: nočné stráženie (za poplatok). Pre deti 4-12 rokov: miniklub, hry, minidisko, minivideo a minikino, detské ihrisko a detský bufet. Pre deti 13-17 rokov: Klub pre dospievajucich. Detské stoličky v reštauráciách

Šport a zábava

Fitness, gymnastika, aerobik, pilates, volejbalové ihrisko, tenisové kurty vrátane vybavenia (zdarma), stolný tenis, stolný futbal, biliard, Spa & Wellness centrum ponúka širokú škálu možností masáží a turecké kúpele. Motorizované vodné športy na pláži. Hotelom organizované animačné programy a večerné show.

Služby za poplatok

Wellness, masáže, práčovňa, čistiareň, kaderníctvo, stráženie detí, internet, vodné športy na pláži, á la carte reštaurácia, trezor na izbe, niektoré importované nápoje, turecká káva, čerstvé šťavy a autopožičovňa.

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.