Busignani

Popis

Hotel Busignani s príjemnou atmosférou sa nachádza v srdci mesta Rimini, v časti Rivabella. Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená len 200 m. Vychutnajte si prechádzky uličkami mesta Rimini, šum mora, chutné reštaurácie, či voňavé kaviarne, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti tohto útulného hotela.

Vybavenie:
Vstupná hala s 24-hod. recepciou, výťah, bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV, záhradná terasa, bezplatné parkovisko, bezplatné Wi-fi vo verejných priestoroch a na izbách, telefón.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek majú vlastné sociálne zariadenie (kúpelňa so sprchou, WC), klimatizácia, sušič vlasov, trezor, telefón, satelitná TV, balkón, minichladnička (za poplatok: 3€/izba/noc)

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s polpenziou alebo s All Inclusive za príplatok. V rámci All Inclusive je plážový set zdarma, plná penzia, rovnako aj nápoje počas jedál - pol litra vody a štvrť litra vína na osobu v cene. Presný popis dostanete v hoteli po príchode na recepcii. Raňajky formou bufetu, večere výberom z menu so zeleninovým bufetom.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Hotel je skvelou voľbou nie len pre hostí, ktorí sa zaujímajú o nočný život, zábavu a pieskové pláže, ale i pre páry, ktoré milujú oddych a kľud, či rodiny s deťmi, ktoré poteší blízkosť mora.