Rixos Bab Al Bahr

Popis

Poloha

Luxusný komplex známej hotelovej, otvorený v roku 2013,  siete leží na nádhernej pieskovej pláži na umelo vybudovanom ostrove Al Marjan.

Vybavanie

Novootvorený exkluzívny hotel so svojou zaujímavou architektúrou pozostáva z troch budov v tvare pyramíd, ktoré spolu s veľkým bazénovým komplexom tvoria jeden úžasný celok. Hotel poskytuje ubytovanie v 594 izbách. K vybaveniu hotela patrí niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov, wellnes centrum s tureckým hammámom a rôznymi procedúrami, centrum krásy, tenisové kurty, fitnes s profesionálnymi trénermi, detský klub, nočný klub, 14 reštaurácií a barov s miestnou i medzinárodnou kuchyňou. Hotel organizuje rôzne animačné programy pre deti i dospelých. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: fitnes, tenisové kurty, plážový volejbal, minifutbalové ihrisko, stolný tenis, basketbalové ihrisko, vodné pólo, joga, športové programy počas dňa. Za poplatok: požičovňa tenisových rakiet a loptičiek, procedúry v Spa centre.

Ubytovanie

Elegantne zariadené luxusné izby s nádherným výhľadom na záliv alebo na Ras Al Khaimah sú vybavené kúpeľňou s kúpacími plášťami, pohodlným sedením, SAT-TV, minibarom, trezorom, pripojením na internet (zdarma). Deti je možné ubytovať iba v izbách typu Premium alebo v Junior suitách. Ďalšie kategórie: izby Premium, Junior suity.

Stravovanie

Formou All inclusive (raňajky, obedy a večere, polnočný snack, koktaily, destiláty, víno, pivo a nealkoholické nápoje, bohatý popoľudňajší čaj, happy hours s občerstvením a nápojmi, bar pri bazéne – denne popoľudňajší čaj a zmrzlina v čase od 15:00-17:00 hod., zmrzlina v plážovom bare denne od 15:00-17:00 hod.).

Pre deti

Detský klub Rixy (4-12 rokov), detský bazén, herňa s rôznymi spoločenskými hrami, detské kino, Rixy disco, animačné programy, Rixy bazár, detský ateliér.