Hotel Coral Beach

Popis

Popis, poloha

Vitajte v pokojnej oáze plnej zelene. Tento hotel Vás pohltí svojou príjemnou atmosférou a výbornou polohou priamo na 1,2 km dlhej pláži. Od Hurgady je vzdialený cca 19 km. Komplex je zložený z hlavnej budovy a z viacerých nižších budov rozložených v krásnej udržiavanej záhrade. Hotel má k dispozícií vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, dva bazény, dva tenisové kurty (večerné osvetlenie za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, biliard, detský klub, detské ihrisko a bazén, služba stráženia detí (za poplatok), wellness centrum, posilňovňa, nákupné centrum, hlavná reštaurácia s vnútorným aj vonkajším posedením, 2 a'la carte reštaurácie (1 x za pobyt, nutná rezervácia), 3 bary a kaviareň (za poplatok). K dispozícií je tiež bankomat a zmenáreň, kozmetický salón, lekáreň, práčovňa. Za poplatok internet v lobby, potápačské centrum, jazda na koni a na ťavách, denné a večerné animácie.

Ubytovanie

Komfortné zariadené, klimatizované izby s možnosťou dvoch prísteliek, ktoré sú vybavené kúpeľňou, mini barom (denne dopĺňaný vodou), telefónom, SAT TV, sušičom na vlasy. Trezor je k dispozícií zdarma, detská postieľka na vyžiadanie (zdarma). Izby majú terasu s výhľadom na more alebo do záhrady. Maximálne obsadenie izieb: izba GV/PV a SV 2+1: 3+0+0, rodinná izba 2+2: 2+2+0, 3+0+0.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy, večere v hlavnej reštaurácii, neobmedzené množstvo nealko a alko nápojov miestnej produkcie v čase určeným hotelom, káva, čaj, občerstvenie v snack bare. V reštauráciách sa vyžaduje tzv. dress code. Podrobnejší rozpis program all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž (na niektorých miestach pásmo jemných kamienkov) s pozvoľným vstupom do mora. Vhodná na šnorchlovanie. Ležadlá, slnečníky a osušky sú poskytované zdarma. Na pláži môžete využívať plážový bar.

Naše hodnotenie

Príjemný hotel priamo na nádhernej pláži s možnosťou šnorchlovania. Budovy rozmiestnené v záhrade Vám zabezpečia pocit súkromia. Na vlastnej terase si môžete vychutnávať slnečné lúče a ničím nerušenú pohodu. Pre aktívnejších dovolenkárov hotel zabezpečí bohaté športové a animačné programy. Vhodný pre všetky vekové kategórie.