The Palace at One & Only Royal Mirage

Popis

Perex

Táto oáza záhrad a meandrov umelej riečky poskytuje prístrešie pre oddych a relaxáciu.

Vybavenie a služby hotela

 Vyhrievaný bazén, fitnes centrum, 3 tenisové kurty. Golfové ihriská The Montgomerie alebo Emirates Golf Club (za poplatok). One & Only Spa - 2 000 m2, autentický hammam, sauna, vírivky, parný kúpeľ, fitnes centrum. Za poplatok masáže, kaderník.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma.

Poloha

Na známej pláži Jumeirah, s výhľadom na umelý ostrov The Palm. Centrum cca 20 km, shuttle bus do aquaparku  Aquaventure alebo do mesta zdarma.

Ubytovanie

LCD SAT TV, DVD prehrávač, Wi-Fi (bez poplatku), minibar, trezor, obývací priestor, balkón alebo terasa, klimatizácia. Palace Gold Club - privátna lounge s vlastným check in, oddelená miestnosť na raňajky, teplé a studené nealkoholické nápoje počas dňa, alkoholický Sunset Coctail medzi 18:00 - 20:00 h. Superrior Deluxe Club (45 m^2, s výhľadom na more), Palace Gold Club (45 m^2, vstup do privátneho Gold Clubu), Palace Executive Suite (100 m^22, oddelená spálňa), Palace Gold Club Suite (100 m^2, vstup do privátneho Gold Clubu).

Celková cena zahŕňa

letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne • 7 x ubytovanie s raňajkami • transfery letisko - hotel - letisko • služby delegáta CK

Celková cena nezahŕňa

servisné poplatky 330 EUR • miestna taxa sa platí po príchode na recepcii • Gala večer 31.12.2018  600 EUR/dospelá osoba, 280 EUR/dieťa 6 - 11 rokov • izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za doplatok  

Stravovanie

Raňajky.

Reštaurácie

Olives (stredomorská), Tagine (marocká), Celebrities (medzinárodná s francúzskym akcentom), The Beach Bar & Grill.

Poznámka

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu – poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Doprava

Letecká z Bratislavy alebo z Viedne.