Hotel Sural Resort

Popis

Hotelový rezort zrekonštruovaný v roku 2008 sa nachádza v turistickej oblasti Çolakli. Je jedným z hotelov patriacich do kvalitnej hotelovej siete Süral, ktorý pozostáva z hlavnej 4-poschodovej budovy. Nachádza sa priamo na širokej piesočnatej pláži a od antického centra Side je vzdialený približne 9 km. Hotelovým hosťom je k dispozícii hotelový autobus, ktorý premáva v pravidelných intervaloch do strediska Side. Letisko v Antalyi je vzdialené 55 km od hotela.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia , a´la carte reštaurácia, 6 barov, kaviareň, TV kútik, 2 vonkajšie bazény so 6 tobogánmi a 2 detské bazény s tobogánmi, vnútorný bazén vyhrievaný na začiatku a konci sezóny, WiFi na recepcii a v lobby bare zdarma, 2 tenisové kurty, turecké kúpele, sauna, masáže (za poplatok), vírivka, thalasso centrum, fitnes, diskotéka s disco barom, amfiteáter, detské ihrisko, miniklub, internetová kútik, konferenčná miestnosť, kaderníctvo (za poplatok), kozmetický salón, obchodná zóna: minimarket, obchod so suvenírmi, obchod s koženými výrobkami atď. Bohaté animačné programy pre dospelých i deti. Uteráky, ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne zdarma.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (max 2+1), kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, minibar, trezor (za poplatok), balkón. Možnosť rodinných izieb pre dve deti na prístelke (max 3+1).

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: kvalitný luxusný päťhviezdičkový hotel s rozmanitými športovými a zábavnými programami je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, vzhľadom na vybudovaný aquapark, rozľahlú záhradu a krásnu súkromnú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora.