Club Valtur Capo Rizzuto

Popis

Popis

Taliansko / Kalábria / Capo Rizutto. Obľúbený a rozľahlý klubový hotel sa rozprestiera na vyvýšenom pobreží Iónskeho mora, priamo nad zálivom lemovaným dlhou piesočnatou plážou. Rezort tvoria dvoj a trojpodlažné budovy umiestnené v zelenej záhrade. Rezort je ľahko vyvýšený nad zátokou a ponúka krásny výhľad na okolie. Časť širokej piesočnatej pláže s plážovým servisom je zadarmo len pre hotelových hostí a je prístupná príjemnou prechádzkou od centrálnej bazénovej časti hotela (po schodoch), alebo hotelovým minibusom. Rezort je ideálnou voľbou ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi. Svojim hosťom ponúka priestranný bazén, bohaté animačné programy a širokú škálu doplnkových rekreačných aktivít. Upozornění: Pobytová taxa 1 € za každú osobu staršiu ako 10 rokov/deň, splatná v hotovosti na mieste.

Vzdialenosť

pláže: 200 m, letiska: 100 km, centra: 7 km, nákupních možností: v hoteli

Ubytovanie

Štandardná izba: klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (naplnenie za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sušič vlasov), trezor na izbe (zadarmo)

Zariadenie hotela

hala s recepciou, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), hlavná reštaurácia, plážová reštaurácia, 2 bary, bazén (ležadlá zadarmo, osušky za poplatok), bazén pre deti, miniklub, minimarket, boutique, kaderníctvo

Pláž

piesočnatá, plážový set (zadarmo, 1 slnečník + 2 ležadlá na izbu), osušky (za poplatok)

Šport a zábava zadarmo

animačné a večerné programy, plážový volejbal, lukostreľba, fitnes, stolný tenis, tenis, vodné športy na pláži (kanoe)

Šport a zábava za príplatok

wellness, vírivka, sauna, masáže, salón krásy

Stravovanie v cene

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.