Miramar Al Aqah Beach Resort Fujairah

Popis

Hotelový rezort Vás očarí na prvý pohľad nielen svojou marockou architektúrou, ale aj krásnou piesočnatou plážou a pôvabnou atmosférou. Hotel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto na relax a oddych.

Poloha:
Hotel je postavený priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Nachádza sa v obľúbenom letovisku Al Aqah Fujairah. Najbližšie mesto Dibba Village je vzdialené 15 km a mesto Fujairah 45 km. Hotel poskytuje aj bezplatnú kyvadlovú dopravu do nákupných centier v Dubaji a Fujairah (2x do týždňa). Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 140 km.

Vybavenie:
3- poschodová budova, 301 izieb, výťahy, recepcia, 4 reštaurácie, 2 a´la carte reštaurácie (ázijská, talianská), 3 bary, vonkajší bazén, detský bazén, vnútorný bazén, denné a večerné animácie, živá hudba, amfiteáter, miniklub (4 - 12r.), minidisco, detské ihrisko, disco, herňa, fitnes, aerobik, gymnastika, plážový volejbal, šípky, sauna, vírivka, jacuzzi. Za poplatok: SPA centrum, masáže, parná sauna, obchody, biliard, lukostreľba, 2 tenisové kurty, čistiareň, práčovňa, babysitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (38 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, sušič na vlasy, TV, trezor, WiFi, balkón/terasa. Za poplatok: detská postieľka, minibar, room service 24 hod.

Stravovanie:

Raňajky formou bufetu. Polpenzia a ultra all inclusive je za príplatok. Za poplatok: 2 a´la carte reštaurácie 19:00 - 23:00 (rezervácia nutná vopred).Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na 400 m dlhej súkromnej piesočnatej pláži. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo. Za poplatok: vodné športy, potápanie, šnorchlovanie.

Miramar Al Aqah Beach Resort