Hotel Fatih

Popis

Popis ubytovania:
Príjemný hotel Fatih sa nachádza v blízkosti pláže, na okraji letoviska Alanya. Je to menší hotel s priateľskou atmosférou a slnečnou terasou, na ktorej si môžete dopriať odpočinok. Centrum Alanye je vzdialené 2 km a od letiska je vzdialený 120 km. Letovisko Alanya ponúka veľké množstvo obchodov, barov, diskoték a tanečných klubov. Do centra sa dostanete pravidelnou autobusovou linkou.

Naša kategória:
***+

Oficiálna kategória:

***Kapacita:
108 izieb

Pláž:

krásna Kleopatrina pláž -  len cca 100 m.Vybavenie / Šport / Zábava:
vstupná hala s recepciou  lobby  reštaurácia lobby bar zmenáreň WiFi v lobby zadarmo  vonkajší a vnútorný bazén detský bazén so šmýkačkami slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo výťah á la carte reštaurácia (rezervácia na recepcii) 24 hodinová recepcia turecké kúpele sauna animácie plážový volejbal fitnes vodné športy (za poplatok).

Ubytovanie / Vybavenie:
štandardné izby pre 2 osoby s možnosťou 1 prístelky pre dieťa alebo dospelú osobu na pevnom lôžku rodinné izby s oddelenou spálňou (pevné lôžka maximálne pre 4 dospelé osoby) bezbariérové izby WiFi TV/SAT kúpeľňa so sprchou / WC sušič na vlasy klimatizácia  minichladnička trezor (za poplatok) balkón.

Stravovanie:
all inclusive.

Náš názor:

Menší hotel s príjemnou atmosférou a skvelou polohou. Hotel je určený predovšetkým pre mladších ľudí, ktorí hľadajú ubytovanie v rušnom centre, blízko výbornej pláže.Web:
www.fatihhotel.net

All  inclusive:

~ raňajky, obedy, večere formou bufetu

~ popoludňajšie občerstvenie - káva alebo čaj a zákusok

~ miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v časoch 10:00 - 23:00 h

~ á la carte reštaurácia/ večere 19:00 - 21:00 (1x za pobyt zdarma)

~ za poplatok: všetky dovážané nápoje, džúsy z čerstvého ovocia, lekár, masáže, sauna, kaderníctvo, stolný futbal, vodné športy na pláži, požičovňa áut