Grand Hotel Esperia

Popis

Novopostavený hotel Grand Hotel Esperia sa nachádza v nádhernom zálive v krásnom talianskom letovisku Pizzo, od ktorého centra je vzdialený približne 1 km. Hotel ponúka očarujúce výhľady na more i okolitú krajinu a umožní vám vďaka jeho polohe vychutnať si nádherné a nezabudnuteľné západy slnka. Len 150 metrov od hotela leží jedna z najkrajších piesočnatých pláží v celej oblasti. Ako alternatíva slúži aj kyvadlová doprava na vzdialenejšiu súkromnú pláž s plážovým setom, ktorá je vzdialená asi 1,5 km.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, výťah, bar, bar pri bazéne, reštaurácia, bazén s hydromasážnym kútom, ležadlá a slnečníky pri bazéne, solárium,  konferenčná miestnosť, úschovňa batožín, bezplatné súkromné parkovisko. Za poplatok: WiFi.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, izby Štandard alebo Deluxe (s výhľadom na more), minibar, LCD TV, telefón, trezor, kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy, balkón/terasa.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú podávané formou bufetu a obedy a večere formou menu.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****: Hotel je svojím vybavením i polohou vhodný pre rodiny i pre páry. Piesočnatá pláž s plytkými vodami a zároveň strieda s krásnymi skalnými útesmi. Krásne a čisté more je vhodné i pre milovníkov potápania.